Staż

Staż w Volkswagen Group Services

W Volkswagen Group Services jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą się rozwijać i rozpocząć z nami swoją karierę! Prowadzimy stały nabór na roczny, płatny staż na podstawie umowy zlecenie.

Naszym głównym wymaganiem jest znajomość języka obcego na poziomie B2/C1 (w zależności od zespołu: niemiecki, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, słowacki. Reszty Ciebie nauczymyJ

Otrzymasz pełne wsparcie na początek od naszego działu HR oraz od swojego kierownika i zyskasz cenne doświadczenie zawodowe. Jako nasz Stażysta od podszewki poznasz świat finansów i będziesz stanowił ważną część zespołu.

Nasz roczny staż jest doskonałą propozycją  dla studentów ostatnich lat studiów. Szczególnie zapraszamy studentów takich kierunków jak: Finanse i rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw, Ekonomia, Księgowość, Analiza Matematyczna, Lingwistyka czy Filologie językowe.

Volkswagen Group Services powstała w 2016 roku jako centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting). W 2018 zatrudniliśmy ponad 100 osób do naszych głównych obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań.

Aktualnie  mamy w swoich szeregach ponad 230 specialistów z obszaru finansów i księgowości.

Z powodzeniem rozwijamy także nowe obszary nieksięgowe takie jak: Input management oraz Master Data. Rozpoczynamy też nowe projekty z dziedziny IT.

Nieustannie się rozwijając poszukujemy osób, które pomogą nam wspólnie rozwijać Volkswagen Group Services!

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na recruiting@volkswagen-groupservices.com  wraz z poniższą klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte