Staż

image 1_staz.jpgW Volkswagen Group Services jesteśmy otwarci na młode osoby, które chcą się rozwijać i rozpocząć z nami swoją karierę! Prowadzimy stały nabór na roczny, płatny staż na podstawie umowy zlecenia.

Naszym głównym wymaganiem jest znajomość języka obcego na poziomie B2/C1 (w zależności od zespołu: niemiecki, angielski, hiszpański, portugalski, francuski, słowacki). Pozostałe umiejętności i kompetencje nabędziesz i rozwiniesz podczas stażu.

Na początek otrzymasz pełne wsparcie od działu HR oraz od swojego kierownika. Jako nasz stażysta zyskasz cenne doświadczenie zawodowe, od podszewki poznasz świat finansów i będziesz stanowił ważną część zespołu.

Roczny staż w Volkswagen Group Services jest doskonałą propozycją dla studentów ostatnich lat studiów. Szczególnie zapraszamy studentów takich kierunków jak: Finanse i rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw, Ekonomia, Księgowość, Analiza Matematyczna, Lingwistyka czy Filologie językowe.

Aktualnie mamy w swoich szeregach niemal 300 specjalistów z obszaru finansów i księgowości, IT oraz zarządzania danymi.


image 2_staz.jpg

Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy osób, które pomogą nam wspólnie budować Volkswagen Group Services!

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na recruiting@volkswagen-groupservices.com  wraz z poniższą klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte