Rekrutacja

Kogo szukamy?

Chcemy tworzyć środowisko pracy dostarczające inspiracji i realnych perspektyw rozwojowych. Poszukujemy zarówno kandydatów rozpoczynających swą ścieżkę zawodową lub zdecydowanych na zmianę obecnej profesji jak i osób z doświadczeniem w księgowości oraz w pracy w centrach usług wspólnych. Ze względu na międzynarodowy charakter działalności niezbędna jest znajomość jednego z języków obcych: niemieckiego, angielskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, słowackiego lub francuskiego.

 photo4.jpg

 

Jak do nas dołączyć?

  • Aplikacja on-line – prześlij nam swoją aplikację na adres recruiting@volkswagen-groupservices.com. Nadesłane oferty analizujemy pod kątem dostępnych stanowisk i staży.
  • Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR – przedstawimy bliżej obszar działań firmy i perspektywy rozwojowe. Zapytamy także o Twoją ścieżkę zawodową, motywację i oczekiwania.
  • Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader) – spotkanie w celu zaprezentowania specyfiki pracy na stanowisku, którego dotyczy aplikacja.
  • Finalna decyzja i informacja zwrotna – niezależnie od wyników rekrutacji skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o wyniku procesu rekrutacyjnego.
  • Podpisanie umowy - kandydatom, którzy pozytywnie przeszli proces rekrutacji, oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Standardowo nasi pracownicy po 3 miesiącach okresu próbnego otrzymują umowę na czas nieokreślony.