Co oferujemy

co_oferujemy.jpg

 

vwag_icon_position-low.pngNOWOCZESNE BIURA
W POZNANIU I TORUNIU

Dysponujemy nowoczesnym i przestronnym biurem w samym centrum Poznania oraz  w Toruniu, z dogodnymi połączeniami komunikacyjnymi.

vwag_icon_global-low.png PRACA ZDALNA

Praca online stała się standardem w naszej codzienności. Rekrutujemy na obszarze całego kraju i umożliwiamy pracę hybrydową, pracę z biura oraz telepracę.

vwag_icon_alarm-low.pngELASTYCZNY CZAS PRACY

W zależności od działu oraz charakteru świadczonych usług umożliwiamy elastyczne podejście do czasu pracy, rozpoczynanie i kończenie pracy w ramach ustalonych z przełożonym przedziałów czasowych.

vwag_icon_map-low.pngREALNE MOŻLIWOŚCI ROZWOJOWE

Dołączając do nas pracujesz dla światowych marek przemysłu motoryzacyjnego w renomowanej organizacji i możesz wziąć udział w interesujących projektach realizowanych dla naszych klientów w wielu europejskich lokalizacjach. W konsultacji z pracownikami organizujemy szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i pogłębianie wiedzy z obszarów księgowych oraz pozaksięgowych, kursy językowe, jak również szkolenia IT umożliwiające optymalne wykorzystanie współczesnych narzędzi pracy.

vwag_icon_edit-low.pngSYSTEM KAFETERYJNY – WYBIERZ SWOJE BENEFITY!

Co miesiąc zasilamy konto na platformie MyBenefit środkami do samodzielnego rozdysponowania. Można je wykorzystać na opieką medyczną, kartę sportową i inne atrakcyjne oferty zakupowe i wypoczynkowe. W ramach benefitów możesz również dołączyć do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

vwag_icon_chat-low.pngPRZEJRZYSTA KOMUNIKACJA

Naszym założeniem jest promowanie otwartej postawy, wzajemnego szacunku i zaufania, zgodnie z wartościami charakteryzującymi naszą kulturę organizacyjną. Dbamy o przejrzystość komunikacji i dobre relacje, słuchamy się nawzajem i komunikujemy w swobodny, niesformalizowany sposób.

vwag_icon_star-low.pngDOFINANSOWANIE W OKRESACH ŚWIĄTECZNYCH I WAKACYJNYCH

Trzykrotnie w ciągu roku, w okresach świątecznych oraz w czasie wakacji, przyznajemy dofinansowanie umożliwiające naszym pracownikom realizację ich planów.

vwag_icon_car-low.pngPOMOC W ZAKUPIE SAMOCHODU

Branża zobowiązuje - oferujemy zniżki pracownicze na zakup samochodów marek należących do Grupy Volkswagen.

vwag_icon_like-low.pngPRZYJAZNA ATMOSFERA

Paczki owocowe? Quizy zespołowe? To tylko niektóre z realizowanych przez nas inicjatyw. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Dbamy o budowanie koleżeńskich relacji, również w sytuacji pracy hybrydowej.

vwag_icon_heart-low.pngDZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Inicjujemy i umożliwiamy uczestnictwo w działalności charytatywnej w ramach CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu).