Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim i angielskim

Kapazitätsmanagementteam to zespół zarządzania zdolnościami produkcyjnymi, który wspiera procesy zakupowe w całym koncernie.

W tym zadaniu jesteśmy zorientowani na proaktywne i sprawne działanie, aby zapewnić optymalną współpracę z klientem. Wraz z markami i regionami koncernu, a także wspierającymi działami i systemami, działamy w celu zapewnienia jakości danych w systemach oraz zebrania informacji o zdolnościach produkcyjnych międzynarodowych dostawców.

Twoje zadania:

 • Udział w procesie zakupowym, w szczególności przygotowanie zapytań o zdolności produkcyjne i kontrola danych w aplikacji INCA
 • Wyjaśnianie i opracowywanie zapytań i zleceń klientów, w szczególności międzynarodowa współpraca i koordynacja zadań z działami marek i regionów koncernu
 • Analiza i kontrola zdolności produkcyjnych w stosunku do zapotrzebowania, w oparciu o dostępne dane oraz ocena danych w systemach i wsparcie w opracowywaniu krytycznych części
 • Udział w projektach i ich koordynacja również poprzez udział w spotkaniach międzydziałowych
 • Przygotowywanie analiz, prezentacji i statystyk w celu identyfikacji optymalizacji w procesach zakupowych oraz w procesach wewnątrzzespołowych.

Twoje kompetencje:

 • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Junior), min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Mid)
 • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację (min. B2)
 • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
 • Umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i analitycznego myślenia
 • Samodzielny oraz ustrukturyzowany sposób pracy.

Co oferujemy:

 • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie, jeżeli obie strony będą zadowolone ze współpracy, umowa na czas nieokreślony
 • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
 • Uczestniczenie w budowaniu nowego zespołu w nowym projekcie
 • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji
 • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Aplikuj teraz »

Prosimy o umieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, w poniższym brzmieniu:

 

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji do momentu jej zakończenia. Moje dane osobowe mogą zostać przekazane następującym odbiorcom danych: innym spółkom Grupy Volkswagen, firmom świadczących dla Volkswagen Group Services sp. z o.o. usługi rekrutacyjne, personalne i kadrowe, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

 

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Volkswagen Group Services sp. z o. o. ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań oraz przez odbiorców danych (innych spółek grupy Volkswagen, firm świadczących dla Volkswagen Group Services sp. z o.o. usługi rekrutacyjne, personalne i  kadrowe) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Po tym czasie moje dane zostaną usunięte.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych »
x
Aplikujesz na stanowisko:
Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim i angielskim cała Polska - możliwość pracy zdalnej
Dane kontaktowe
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych »